Uwaga strona zamknie się automatycznie po 5 sekundach!
Spółdzielnia Mieszkaniowa "RAZEM", ul. Św. Barbary 4, 43-170 Łaziska Górne wydruk: 28.11.2021r.
[Zamknij okno] [Drukuj]

E-kartoteka

InformacjaOGŁOSZENIE
Data publikacji2021-08-30

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „RAZEM” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej spółdzielni informuje, że od dnia 01.10.2021r. planuje uruchomić system obsługi mieszkańców „e-kartoteka”.

System jw. umożliwia m.in. bezpłatny elektroniczny dostęp online (poprzez stronę internetową) do kartoteki księgowej danego lokalu mieszkalnego w celu umożliwienia zapoznania się ze stanem rozliczeń z tut. spółdzielnią tj. naliczeń i wpłat z tytułu użytkowania m.in. lokalu mieszkalnego, garażu, ogrodu itp. po uprzednim złożeniu stosownego wniosku.

Pisemny wniosek w sprawie uzyskania dostępu do danych logowania i aktywacji konta użytkownika do kartoteki lokalu każdy upoważniony mieszkaniec może złożyć osobiście w siedzibie tut. spółdzielni w Dziale Opłat Mieszkaniowych lub drogą elektroniczną.

Wniosek dostępny będzie do pobrania bezpośrednio na stronie internetowej spółdzielni (www.smrazem.org) w zakładce „formularze”.

Planowany do uruchomienia system „e-kartoteka” ma na celu podniesienie jakości świadczonych na Państwa rzecz usług.

Szczegółowe informacje dot. funkcjonowania „e-kartoteki” uzyskają Państwo w Dziale Opłat Mieszkaniowych pod numerem telefonu (32)738-97-69 w godzinach urzędowania spółdzielni.
© 2010 - 2021 SM "RAZEM"